FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ponieważ urządzenia dużego AGD są mało wygodne do przenoszenia dla Państwa wygody świadczymy usługi z dojazdem na miejsce. Obecnie dojeżdżamy do Krakowa oraz najbliższych okolic. 

Jesteśmy zaopatrzeni w niezbędne części zamienne aby maksymalnie skrócić czas napraw. Zazwyczaj naprawy są wykonywane tego samego dnia „od ręki”. Do przypadków, w których potrzebna jest druga wizyta należy wymiana łożysk, poważniejsza regeneracja elektroniki lub jeśli do naprawy są konieczne mniej popularne części.

Jak najbardziej! Przyjeżdżamy z nastawieniem, żeby sprzęt naprawić. Serwisanci mają ze sobą bardzo szeroki zasób części i narzędzi co sprawia, że prawdopodobieństwo naprawienia sprzętu tego samego dnia w naszym serwisie jest bardzo wysokie. 

W sytuacjach, gdy do wymiany jest bardziej nietypowa część wymagająca zamówienia —  jest to jak najbardziej do zrealizowania. Mamy dostęp do części zamiennych każdego wiodącego producenta AGD. 

Oczywiście. Decyzja czy urządzenie naprawić należy do Ciebie. My jesteśmy od tego aby pomóc Ci podjąć właściwą. Serwisant na miejscu dokładnie sprawdzi nie tylko zgłaszany problem ale również ogólny stan urządzenia. Po diagnozie poda Ci dokładną wycenę usunięcia usterki — jeśli wtedy zdecydujesz, że korzystniej dla Ciebie jest zakończyć tylko na diagnozie to oczywiście rozumiemy to. 

Dostępna jest tylko płatność gotówką. Natomiast przybliżony koszt naprawy podajemy podczas zgłaszania objawów usterki, tak aby byli Państwo przygotowani jakich kosztów można się spodziewać. W większości przypadków mieścimy się w podawanych widełkach cenowych, a droższe naprawy wiążą się zwykle z koniecznością zamówienia części więc tutaj będą mieli Państwo czas się przygotować.

Mamy dostęp do wszystkich produkowanych przez wiodących producentów części zamiennych. Dla wielu części możemy zaproponować zarówno oryginały jak i sprawdzone, dobrej jakości zamienniki. Sytuacje, że do danego urządzenia nie ma już części zamiennych oczywiście mogą się zdarzyć, jednak z reguły tyczy się to bardzo starych urządzeń. Jeżeli interesuje Cię dostępność konkretnej części zapraszamy do kontaktu z nami, po wysłaniu nam tabliczki znamionowej urządzenia sprawdzimy bezpłatnie jej dostępność i cenę jeszcze przed wizytą serwisanta.

Sądzisz, że w tym dziale powinna się znaleźć odpowiedź na jeszcze jakieś pytania? Napisz do nas na kontakt@expertagd.pl
Zamknij menu