OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Bardzo szybko, sprawnie i na temat. Na prawdę byłam zaskoczona, już każdy rodzaj serwisu i serwisanta spotkałam w życiu, a tutaj na prawdę można liczyć na fachową pomoc. I rzeczywiście serwis nastawiony na naprawę podczas pierwszej wizyty. Już nie muszę nigdzie szukać innych 🙂

★★★★★
Małgorzata

Zamówiłem usługę naprawy zmywarki, która od jakiegoś czasu wyłączała się w trakcie programu z komunikatem błędu. Po zgłoszeniu opisu usterki dostałem bardzo precyzyjną wycenę na maila, umówiłem termin. Na miejscu serwisant zweryfikował usterkę, dał do wyboru trzy sposoby jej usunięcia po czym ją usunął. Zmywarka pracuje jak nowa. Bardzo polecam firmę Expert AGD.

★★★★★
Piotr

Polecam firmę. Krótki termin, fachowa usługa i doradztwo! Problem rozwiązany bardzo sprawnie (nie działająca pralka firmy Samsung).

★★★★★
Grzegorz

Polecam . Naprawa pralki szybka, sprawna, ze wstępną wyceną, a pan naprawiający bardzo sympatyczny i wyjaśniający dokładnie co, jak i dlaczego. Bardzo bym chciała, żeby wszyscy "fachowcy" byli na takim poziomie i zdecydowanie nie dziwi mnie tak wysoka ocena w google.

Marta

Świetne wsparcie, znakomite podejście do klientów! Polecam

★★★★★
Jan

Kosztorys podany przez telefon. Naprawa pralki skuteczna. Cena ostateczna zgodna z informacjami udzielonymi telefonicznie. Polecam.

★★★★★
Janusz

Realizacja zlecenia odbyła się bardzo szybko i w najwyższym standardzie. Pan serwisant jest bardzo uprzejmy i dzwoni kwadrans przed planowanym przybyciem. Sama naprawa zakończona sukcesem 🙂 a cena adekwatna do wykonanej usługi. Bardzo polecam!

★★★★★
Joanna

Nie ma się co rozpisywać - pełen profesjonalizm. Reszta napisana w poprzednich ocenach.

★★★★★
Artur

Rzetelna firma, bardzo życzliwi ludzie, którzy wykonują zlecenie na 100%. Fachowiec był punktualny, miły i cenił mój czas- jednocześnie starając się wykonać swoją pracę najlepiej jak się da. Fachowiec, do którego dzwoniłam wcześniej z miejsca zrezygnował podjęcia się naprawy mojej pralki. Dobrze trafić na kogoś, kto robi coś tak jakby było to dla samego siebie- zdecydowanie polecam. Jeśli coś zepsuję następnym razem (oby nie:)) to będę w pierwszej kolejności dzwonić do Was. Pozdrawiam. Zadowolona klientka:)

★★★★★
Monika

Bardzo polecam wszystkim usługi serwisu! Poprzednie firmy nie poradziły sobie z naprawą zmywarki i dopiero tu otrzymałem bardzo szybką pomoc w naprawie usterki Firme wyróżnia pełen profesjonalizm i szybki czas naprawy Jeszcze raz gorąco polecam!

★★★★★
Grzegorz

Z czystym sumieniem polecam!!!naprawa szybka, sprawna i cena rozsądna. Pan serwisant przesymatyczy i kompetentny.

★★★★★
Gosia

Szybko, sprawnie, profesjonalnie 🙂 Polecam

★★★★★
Gabriela

Profesjonalnie i szybko. Polecam.

★★★★★
Roman

Bardzo polecam. Profesjonalizm, punktualność i rzetelność. Świetny kontakt,przypomnienienie sms o umówionym terminie,wstępna wycena usterki piekarnika. Usługa wykonana solidnie i fachowo.

★★★★★
Grażyna

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Dobra komunikatywność, szybki termin. Ekspresowa naprawa pralki za nieduże pieniądze. Polecam

★★★★★
Paweł

Dziękujemy za wszystkie komentarze ☺

Bardzo lubimy informacje zwrotne od naszych klientów. Jeżeli chcesz podzielić się swoją opinią możesz do nas napisać na nasz adres mailowy lub dodać ocenę na Google Map.

Google Map

na Google Mapach możesz przeczytać więcej opinii o nas, natomiast klikając tutaj możesz dodać swoją

Mail

możesz również skontaktować się z nami mailowo na kontakt@expertagd.pl lub korzystając z formularza kontaktowego w zakładce kontakt

Zamknij menu